KAPAT
City Car Rent A Car

23 Haziran 2018 Cumartesi

City Car Rent A CarHakkında

Samsun hava limanı ofisi ve Atakum Merkez ofisi ile yıllardır siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.Son zamanlar da araç kiralama hizmeti almak ve bu hizmetten memnun kalmak çok zor hale geldi.Bazı şirketler senet yapmakta bazıları ise kredi kartından yüksek rakamlar da provizyon çekmektedir. Biz SAMSUN CİTY CAR RENT A CAR firması olarak Samsun araç kiralama firmaları arasın da senet ve kredi kartı olmaksızın 24 yaşını doldurmuş ve kurumsal bir firma da çalışıyor olan tüm kişilere araç vermekteyiz.İster otomatik dizel,ister manuel dizel son model araçları kiralayıp keyfini sürebilirsiniz.Araç satın almadan bir çok aracı deneme şansına sahipsiniz.Biz sizin memnun bir şekilde firmamızdan ayrılmanızı isteriz.

Araç kiralama firmaları Türkiye’nin her alanında etkili bir noktada varlık göstermekte ve bu aşamada da özel araba ihtiyacı hisseden kişilere yönelik de çalışmalarını göstermektedir. Bu aşamada da Samsun ve etrafında başarılı bir çalışma izleyen Samsun City Car adlı firma kapsamında da son modelde yer alan araçları uygun ücretler akabinde kiralama işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. araç kiralama konusunda oldukça etkin bir rol oynayan Samsun City Car; bu aşamada tüm Karadeniz Bölgesi kapsamında da etkin bir rol oynayarak; insanların talep ettikleri durumlarda da devreye girerek istekleri karşılama aşamasında da yer almaya devam etmektedir.

Samsun City Car Araç Filosu

Samsun merkezli olarak çalışan City Car adlı firma; araç kiralama konusunda işinin ehli olacak seviyede yer almakta ve bu anlamda da filo aşamasında da farklı farklı markalarda yer alan değişik modellere de yer vermektedir. Lüks araçların yanı sıra standart gözle bakılan arabaların da kiralama işlemlerini de gerçekleştiren City Car; bu aşamada her insana hizmet vermeye de devam etmektedir. İnsanların yolculuklarında ya da özel günlerinde kiralamak istedikleri araçlara yönelik gelen talepleri de Samsun City Car; sürekli olarak değerlendirmekte ve insanların araç ihtiyacını karşılama noktasında da önemli bir rol üstlenmektedir. Bu aşamada da müşteri memnuniyetini esas alan Samsun City Car; araç kullanıcılarına da olumlu bir sonuç sağlayacak şekilde kurulmuş bir firma olarak kendini göstermektedir.

Samsun City Car Firmasından Araç Kiralama Koşulları

Herhangi bir aracı kullanarak gerek yolculuk gerekse de özel günlerde kiralamak amacı güdüyorsanız; bu aşamada Samsun City Car tercih edilebilecek en yetkili firmalardan bir tanesi olma özelliğini sağlayacaktır. Samsun City Car firması kapsamında araba kiralama işlemi sırasında da bazı evrakları tamamlamak durumunda kalacaksınız. İlk olarak araç kiralamak için 18 yaşını doldurmuş bir birey olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda da sürücü belgesine sahip olmanız da bier diğer istenilen şartlar arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra aracı teslim alırken de bazı sözleşmeleri firma ile beraber imzalayarak; meydana gelecek kaza durumunun dışında da yakıt ve kira işlemlerini de resmileştirerek; aracı sağlam bir biçimde aldığınızı da belgeleyecek noktada bir tür evrak imzalama işlemini gerçekleştireceksiniz.

Samsun City Car firmasından araç kiraladığınız durumlarda araç ile ilgili tüm sorumluluklar da size ait olmakla olup; resmi bir belge olan araç teslim belgesi kapsamında da bu tür şartları da kabul ederek; aracın size verildiği şekilde teslim edilmesi durumunu sağlayabilirsiniz. Aksi takdirde araçlar herhangi bir hasar ile karşı karşıya kaldığında da tamirat ve bakım işlemleri sonrasında ortaya çıkan masraflar tarafınızca ödenecek ve bu anlamda da Samsun City Car; araç teslim belgesini imzalamadan önceki süreçte de sizlere bu aşamada bir bilgilendirmeye tabii tutacak ve araç kiralama esnasında da ne şekilde bir prosedür uygulandığından da bahsederek; herhangi bir olumsuz durumun meydana gelmesi halinde ne tür gelişmelere tanıklık edeceğinizi de belirtecek bir konumda yer alacaktır. Müşteri memnuniyetini esas alan bir firma alan Samsun City Car; bilgilendirme işlemi sayesinde de yaygın bir biçimde tercih edilmeye de devam edecektir.

YORUMLAR

Bu yazı için herhangi bir yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapın

SİZ DE YORUM YAZIN

cb8d7e Captca Değiştir