KAPAT
Samsun Rent A Car Hizmetlerimiz Devam Ediyor!

23 Haziran 2018 Cumartesi

Samsun Rent A Car Hizmetlerimiz Devam Ediyor!

Samsun rent a car işlemi insanların fazlaca rağbet ettiği durumlardan bir tanesi olarak kendini göstermekte ve bu anlamda da rent a car firmaları gündemde yer alarak; insanların ilgisini çekecek araba modelleri ve araç fiyatları ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Yalnız bu konuda araç kiralama firmalarına olan güven konusunda da insanların ön yargıları bulunmakta ve bu tür bir araç kiralama işlemlerini gerçekleştirirken; tedbirli bir tavır takınma durumunu gündemlerine getireceklerdir. Bu anlamda da önemli bir seviyede yer alan Samsun City Car firması da devreye girecek ve bu bağlamda da özellikle Karadeniz Bölgesi’nde etkili bir konumda yer alarak; Samsun merkezli olarak çalışmaya da başlayacaktır. Bu sayede de Karadeniz Bölgesi’nde yer alan herhangi bir şehirde ikamet eden insanlara yönelik hizmet sağlamakta olan Samsun City Car; insanların kiralık araç taleplerini de başarılı bir biçimde gerçekleştirmeyi de kapsamlı araç filosu sayesinde başarmaktadır.

Rent A Car Sonraki Sorumluluklarınız

Samsun City Car bünyesinde yer alan araç filosundan herhangi bir modelde yer alan arabaların belli bir süreliğine kiralama işlemlerini gerçekleştirmeden önce; araç kullanma ve bakımı konusunda var olan sorumluluklarınız araç kiralama işleminden hemen önce araç hakkında bazı bilgiler de verilerek uyarılarda da bulunulacaktır. Araç kiralama konusunda genel kiralama koşullarını kabul ettiğiniz bir belge olarak kabul gören araç teslim belgesi aşamasında da sorumluluklarınızın yerine getirilmesi aşamasında da bazı ikazlar yapılacak ve bu anlamda da araçlarda meydana gelecek herhangi bir hasar ya da sorunların sorumluluklarınızı gerçekleştiremediğiniz konusunda da fikir birliğine varılacaktır.

Sorumluluklarınızı araç kullanımı ve bakımı esnasında da gerçekleştirerek; bu bağlamda sürekli titiz bir davranış içerisinde yer almak durumunda kalabilirsiniz. Samsun City Car bünyesinde yer alan araçlardan kiraladığınız takdirde de trafik kurallarına tamamen uygun bir biçimde araç kullanmak durumunda da kalmalısınız. Kiralamış olduğunuz aracı yol ve hava durumu koşullarına göre uygun bir biçimde kullanarak; aşırı hız yapmaktan da kaçınmalısınız. Aynı zamanda da aracın kapasitesinin üstünde bir ağırlık ile yüklenmesi aşamasında da söz konusu arabanın üretim amacı dışında kullanılmasından dolayı bazı hasarlar da gündeme gelecek olduğundan bu tür bir tavırdan da kaçınmak zorunda kalmalısınız. Aynı zamanda da yol durumuna uygun olarak araç kullanımını gerçekleştirmekte ve tümsek ya da çukurlara hızlı bir biçimde girdiğiniz anlarda da aracın görünümüne dayalı bazı olumsuz sorunlar gündeme gelecektir.

Araç Kiralama Aşamasında Aranılacak Şartlar

Samsun City Car bünyesinde yer alan araçları kiralama konusunda da bazı kriterler aranmakta ve araç kiralama talebinde bulunacak olan kişilerin bu şartları taşıdığı takdirde de araç kiralama işlemini de gerçekleştireceğini de görebiliriz. Bu anlamda da Samsun City Car firması kapsamında reşit olan kişilerin araç kiralama işlemlerini tamamlaması sağlanmakla beraber; aynı zamanda da söz konusu insanların ehliyet sahibi de olmaları halinde Samsun City Car sağladığı imkânlardan yararlanma olanağı da ortaya çıkacaktır. Bu kapsamda da araç teslim fonu her iki taraf tarafından da imzalanarak; araç kiralama işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır. Bu aşamada da araç teslim fonu kapsamında da arabanın kira, yakıt gibi bedelleri de Samsun City Car tahsil edilecek ve rahat bir seyahat de sağlanması aşamasında da Samsun City Car rent a car firmalarından yararlanması anlamında da etkili bir şirket olarak kabul görecektir. Bu anlamda da insanların araç kiralaması noktasında da Samsun City Car imkanlarından yararlanması da sağlanacaktır.

 Cumhuriyet Mahallesi, İsmet İnönü Bulvarı Örnek Apt. No 239/3, 55200 Atakum/Samsun

 İLETİŞİM : 0362 526 50 30

  MAİL : info@samsuncitycar.com

YORUMLAR

Bu yazı için herhangi bir yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapın

SİZ DE YORUM YAZIN

4098ac Captca Değiştir