KAPAT
Araç kiralama sırasında en çok karşılaşılan sorunlardan birisi de senetli kiralama işlemidir. İyi ni

23 Haziran 2018 Cumartesi

Senetsiz araç kiralama

Araç kiralama sırasında en çok karşılaşılan sorunlardan birisi de senetli kiralama işlemidir. İyi niyetli olmayan firma sahibi boş senede istediği tutarı yazarak müşterisinin tüm düzenini mahvedebilir. Senetsiz araç kiralama hizmeti sayesinde daha çok tercih edilen firmamız müşteri memnuniyetini her zaman daha çok önemser. Bu nedenle müşterilerine güven duymak ister. Senetli işlem yerine araçlarımıza yerleştirdiğimiz araç takip sistemi ile araçlarımızın güvenli olup olmadığı daha yakından kontrol edebiliriz. Araç kiralama sırasında güvenilir müşteri bulmak bir hayli zordur. Maddi açıdan belli bir değere sahip bu araçları bilmediğiniz bir kişiye teslim etmek zordur.

Araç kiralarken senet imzalamayın!!!

Araç kiralama şirketinden kiraladığınız aracı işyerinizde belli bir süreliğine de kullanabilirsiniz. Böylelikle motorlu taşıt vergisi, sigorta, kasko işlemlerinden muaf olursunuz. Senetsiz araç kiralama hizmetimiz ile firmamıza güven duyan müşteri kitlesi her geçen gün artmaktadır. Firmamıza güvenen her müşteri kendi aracı gibi araçlarımızı korumaktadır. Birçok avantajı olan araç kiralama senetsiz olduğu zaman daha bir güzel olmaktadır. Araç kiralama hizmetinden yararlanmadan önce firmanın faaliyet gösterdiğine emin olmanız gerekir. Gerekli kaşe ve fatura sisteminin firmaya ait olup olmadığını incelemelisiniz.

Firmamızda yapılan her işlem kanunlar çerçevesinde yapılmaktadır. Senetsiz araç kiralama konusunda gösterdiğimiz esneklik ilerde daha büyük sorunları getirmemesi adınadır. Birçok firma araç kiralama sırasında müşterilerinden boş senede imza atmaları talep eder. Böylelikle aracın çalınma riskini minimum seviyeye indirirler. Firmamız bu gibi iki taraf arasında güvensizlik duygusu yaratmamak adına böyle bir işe kalkışmaz. Tamamen olması gerektiği gibi hizmet gösterip müşterilerine güven duyar. Firmamızdan araç kiralayacak kişilerin de belli şartları vardır. Araç kiralama sektöründe birçok resmi olmayan işlemler düzenlenmektedir. Fakat firmamız bu konuda oldukça titiz olup yapılan her işlemi gerekli mercilere bildirmektedir. Araç kiralama konusunda araçlarımıza ve firmamıza gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. 

YORUMLAR

Bu yazı için herhangi bir yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapın

SİZ DE YORUM YAZIN

af1a5e Captca Değiştir