KAPAT
Şoförlü Oto Kiralama-City Car Rent a Car-Samsun oto kiralama

23 Haziran 2018 Cumartesi

Şoförlü Oto Kiralama

Günümüzün değişen ihtiyaçlarını karşılamak üzerine faaliyet gösteren her sektörden birçok firma vardır. Araç kiralama hizmetine farklı bir soluk getiren samsun şoförlü araç kiralama hizmetimiz tüm müşterilerin beğenisini kazanmış bir hizmettir. Özellikle havalimanı transferlerinde, iş gezileri ya da tatillerde tercih edilmektedir. Firmamızın belirlediği ücretin içerisinde şoförün de ücreti dahil olacağından daha ekonomik ve konforlu bir şekilde araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Son dönemlerde değişen ihtiyaçlara karşılık geliştirdiğimiz bu hizmetimiz özellikle turizm bölgelerinde geçerli bir hizmettir. VIP araç kiralamanın bir diğer ismi de geliştirdiğimiz bu hizmettir.

İstediğiniz her araç bu hizmet için hazır beklemektedir. İster sedan, ister Hp, ister ticari olmak üzere bünyemizde yer alan araçlarımızı şoförlü araç kiralama hizmeti için tercih edebilirsiniz. İş dünyasının en pratik çözümü olarak bilinen bu kiralama hizmeti kişiye birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. İş dolayısıyla birçok seyahat yapıyorsanız bir de üstüne araç kullanmak eklenmesin diye düşünüyorsanız firmamızın bu hizmetinden yararlanabilirsiniz. Gideceğiniz yere kadar dinlenme payınız olacağı gibi meydana gelen kazalarda da sorumlu siz olmazsınız. Kiralama hizmetinden kiraladığınız aracı siz kullanmaya başladıktan sonra tüm sorumluluk size aittir. Bu sorumluluğu almak istemeyen kişiler için ideal biz hizmettir.

NEDEN ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA?

Trafik karmaşasına dahil olmadan rahatça gideceğiniz noktaya şoförlü araç kiralama hizmeti ile varabilirsiniz. Şoförün aracı kullandığı sırada yapmanız gereken işlerinizi yapabilir, yemek yemeniz gerekiyorsa rahatça yiyebilirsiniz. Birçok avantajı aynı anda sunan bu hizmette asıl amaç müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizi nasıl memnun edeceğimize dair geliştirdiğimiz bu hizmetler birçok müşterimiz tarafından takdir edilmiştir. Araç kiralama sırasındaki sözleşme, imza ya da senet işlemleri de bu hizmet ile ortadan kalkmıştır. Şoför ve araç firmamıza ait olduğu için müşterimizden kiralama bedelinin bir kısmını talep ederek şoför ve aracımızı hizmetine sunarız. Hizmetimiz sona erdiğinde de geri kalan ücreti ödeyerek memnun bir şekilde firmamızdan ayrılır. 

Samsun Araç Kiralama 

Bu kadar geziyi tabiki araç kiralamadan yapmanız zor olur City Car Rent A Car havalimanı şubemizden yada Atakum şubemiz den istediğiniz aracı rezerve ettirebilirsiniz.Ücretsiz adrese teslim seceneği ile 7/24 hizmet.

Havalimanı Ofis Telefon : 0 362 256 50 30

Havaalanı Adres :   Havalimanı sapagı Çınarlık Çarşamba

Atakum Ofis Adres : 0 533 556 04 02

Atakum Adres : Cumhuriyet Mahallesi, İsmet İnönü Bulvarı Örnek Apt. No 239/3, 55200 Atakum/Samsun .

www.samsuncitycar.com

YORUMLAR

Bu yazı için herhangi bir yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapın

SİZ DE YORUM YAZIN

49f9c9 Captca Değiştir