KAPAT
Samsun uygun araç kiralama hizmetimiz için bizi arayınız.

23 Haziran 2018 Cumartesi

Uygun araç kiralama hizmetimiz için bizi arayınız.

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de araç kiralamak hızlı bir şekilde yaygınlaşmakta. Araçlar seyahatlerimizi daha kısa zamanlarda tamamlamamızı ve daha konforlu bir yolculuk geçirmemizi sağlar. Bu nedenle de araç kiralama özellikle şehir turları veya tatil düşüncesi olanlar için çok tercih edilir. Ancak bununla birlikte  samsun'da ucuz araç kiralama vaadiyle sigortasız, sorunlu araçları öne süren firmalar da arttı. Siz ne kadar akıllıca bir davranış yaptığınızı düşünürken yolda kalabilir, hatta daha kötü sonuçlara gidebilirsiniz. Bu yüzden öncelikle yapmanız gereken internet üzerinden kısa bir araştırma olmalı. Örneğin firmaların size sunduğu avantajları ve bu avantajların neleri kapsadığını araştırabilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Bu sayede aklınızda kiralayacağınız araç hakkında bir fikir oluşturmuş olursunuz. Çoğu firma online rezervasyonlarda size daha uygun fiyatlar sunar. Bu sayede normalde ödemeniz gerekenden daha düşük bir ücret ödersiniz.

UYGUN ARAÇ KİRALAMA

Çoğumuzun istediği şeyler arasındadır. Fakat araştırmanızı yaparken bazı tuzaklara düşmemek için bazı önlemler almanız gerekebilir. Örneğin, piyasa değeri çok yüksek bir aracın bir firmanın reklamlarında normalin çok çok altında olduğunuzu gördüyseniz hemen inanmayıp biraz detayları kurcalamakta yarar var. Yazılan fiyat her zaman gerçek rakamları yansıtmıyor olabilir. Olması gereken ama seçenekmiş gibi gösterilen ek ücretler zorunlu bir şekilde sonradan fiyata dâhil edilebilir. Görünürde olmasa aracın bazı arızaları veya eksikleri sürüş anında ortaya çıkıp can sıkıcı sonuçlar doğurabilir.

Araç seçiminizi küçük modellerden yana kullanın. Küçük modeller daha az yakıt harcayacağından uygun oto kiralama serüveninizde size bir olacaktır. Park ederken, trafikte ve bilmediğiniz yollar için kullanımı daha kolay ve daha güvenli olacaktır. Aracı erken iade etmeniz durumunda size herhangi bir ücret ödenmemektedir. Bu yüzden sözleşmenizde ifade edilen zamanı doldurma hakkınızı sonuna kadar kullanın.

 

  •  Cumhuriyet Mahallesi, İsmet İnönü Bulvarı Örnek Apt. No 239/3, 55200 Atakum/Samsun
  •  0 362 256 50 30 - 0 533 556 04 02
  •  info@samsuncitycar.com
YORUMLAR

Bu yazı için herhangi bir yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapın

SİZ DE YORUM YAZIN

c3e893 Captca Değiştir