Kiralık Araçlarda Eksik Parça Var mıdır?

Içind Genel
Günümüzde herkesin mutlaka bir araca ihtiyacı oluyor. İşte tam bu sırada devreye giren Samsun Oto Kiralama şirketleri, sizin taleplerinizi karşılayacak araçları sizlere düşük ücretlerle sunuyor. Kiralanan araçların bakımları yapılmaktadır. Ayrıca Samsun Araç Kiralama şirketleri kiralayacakları araçları gün aşırı kontrol etmektedir. Bu sayede, kiracı hatası sonucu olan, aracın herhangi bir aktif parçasını, pasif hale getiren kiracı, o parçanın tamiratı ile ilgilenmek ve ya ücretini karşılamakla yükümlüdür. Kiralık araçlarda; trafiğe çıkması için gereken tüm özellikler sorunsuz olarak bulunmaktadır. Ancak bazı sorunlar ve zaman yetersizliği sebebiyle araç içerisindeki, klimanın tek havalandırma kanalının bozulması gibi küçük sorunlar olabiliyor. Bu sorunlar genellikle, aracın seyri ve kiracının muhakkak kullanması gereken parçalarda sorunlar olmadığı için, onarım işlemi ertelenebiliyor. Örnek vermek gerekirse, ses sisteminin kapı hoperlörü bozuk olabilir, buna benzer olarak; sigara yakmak için kullanılan ısıtıcı bozuk olabilir. Onun dışında aracın trafiğe çıkması için gereken hiç bir parçasında kusur, eksik olmaz ve yasalar gereği olamaz.
samsun araç kiralama hizmetleri

Samsun araç kiralama hizmetleri City Car’da verilmektedir.

Samsun Rent A Car şirketlerinde kâti suretle, emniyet kemeri, fren balataları, fren pedalları, gaz pedalları, direksiyon mili bozuklukları, far kısıklığı, bozuk korna gibi önem taşıyan hiç bir mekanizma arızalı değildir. Arızalı olan araç kesinlikle kiralanmaz. Arıza giderildikten sonra, denenir sorun tamamen ortadan kalktıysa tekrar kiralanmaya başlayabilir.
Citycar
Citycar
City Car, Samsun ve ilçelerinde Rent a car hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize sorunsuz ve profesyonel araç kiralama deneyimi sunmaktayız.
Son Mesajlar