KAPAT

Samsun City CAR Hakkında

Samsun’a geldiğiniz de acaba hangi araç kiralama firmasına güvenebilirim sorusuna son . Tabi ki Samsun city car ile konforlu güvenilir araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Günün her saati ve her durumda ulaşabileceğiniz telefon numaralarımızla tüm sorularınızın cevabını alabileceğiniz Samsun rent a car firmamız sizlere hizmet vermekle onur duyacaktır. Her şeyden önce insan hayatını önemseyen Samsun city car firmamızda ki araçlarımızın her türlü bakımlarına itina gösterir ve müşterilerinizin en iyi şekilde seyahat yapmalarına yardımcı olmayı görev haline getirmiştir.

Samsun da araç kiralamak isteyenler artık kafalarına takılan soruları rahatça bulabilecekleri ortamlar aramaktadır. İşte bu bağlamda samsun oto kiralama sizler için bu hizmeti vermek adına ellerinden geleni yapacaklardır. İnsanlar ilk olarak kafalarına takılan soru şudur ki araba kiralayacaklar fakat bu araç kiralama süreleri saatlik mi yoksa ne kadar süre boyunca en az kiralama işlemlerini gerçekleştirebileceklerini merak ediyorlar. Sizler araba kiralamak istediğiniz takdirde her nereye giderseniz gidin en düşük süre olarak bir gün boyunca araç kiralayabilirsiniz. Yani talep ettiğiniz araca bir gün boyunca sahip olabilirsiniz. Bu en az miktardır. Tabi bunun için de birkaç gün önceden kiralayacağınız şirketle görüşerek başka birinin arabayı kiralaması gibi aksilikler çıkmaması adına anlaşmayı önceden sağlamanız gerekecektir. Bu sebeple hem siz kendinizi rahat ettirirsiniz hem de zamanında aracı rahatlıkla teslim alarak planlarınızı derhal şekillendirip yola koyulabilirsiniz. Bir başka soru ise yolculuk esnasında kullanabileceğiniz kaç kilometre olduğu ya da herhangi bir gişelerden geçildiğindeki ücretler gibi size çıkabilecek ek ücretleri de müşteriler merak etmektedir.

Bu bağlamda anlatılması gerekirse günlük araçları kiralamanız esnasında sizler benzini istediğiniz gibi doldurabileceğiniz için sınırsız olarak ne kadar kullanmak isterseniz o kadar kilometre hakkına sahipsinizdir. Bu yüzden araç kiraladığınızda bir bakıma özgür oluyorsunuz da diyebiliriz. Ek ücretlere gelecek olursak araç kiralama esnasında samsun rent a car tüm arabalarında otomatik geçiş sistemleri için kartlar bulunmaktadır. Gün sonunda aracı teslim edeceğiniz anda tüm bu kullandığınız geçiş ücretleri raporlanarak şirket çalışanlarına gideceği için ne kadar geçiş ücreti kullandıysanız bu ücretler sizin toplam ödemenize yansıtılacaktır. Bu yüzden karşılıklı olarak belgelerin fesih işlemleri gerekli tüm cezalar ve ya ödemeler 1 hafta gibi bir süre boyunca çıkabileceği için 1 hafta sonra fesih gerçekleşir. Bu iki tarafı da güvence altına almak için yeterli bir süre olarak görülmektedir. Sizler de tüm bu detaylı bilgileri araştırdıktan sonra kendi istek ve arzularınıza göre işlemleri gerçekleştirerek zamanla güvence altında ilerleyebilirsiniz. Artık araba kiralamak hiç de zor bir şey değildir.

 

City car Samsun araba kiralama şirketi olarak samsun hava alanında araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Siz değerli misafirlerimize samsunda oto kiralama hizmetini tecrübeli personel kadromuzla samsun da araç kiralama hizmeti yapmaktayız. Samsun oto kiralama firmaları arasında Rent a car kaskolu araç veren sayılı firmalar arasındayız. Sadece kiralama sözleşmesi ile aracınızı teslim etmekteyiz. Asla senet ve buna benzer teminatlar kesinlikle istemiyoruz. City car Ailesi olarak sıcakkanlı ve güler yüzlü personeli, ücretsiz çocuk koltuğu samsun havaalanında ofisimizle Samsunda Ve Atakum da rent a car hizmetini en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Samsun araba kiralama hizmetini Samsunun yakın çevresindeki illerimize de hizmetimiz vermekteyiz. Samsunda araç kiralama hizmetini vermekte olan firmalardan farkımız sıcakkanlı ve dürüst çalışmamızdır. Bizimle çalışmak isteyen şahıslar, kurumlar, şirketler iletişim bölümünden bize ulaşabilirler.

 

CityCar Rent a Car Oto Kiralama Turizm ve Ticaret

Telefon : (0 362) 256 50 30 GSM : (0 533) 556 04 02 info@samsuncitycar.com